banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Renai Shindan (dorama) - díly 10 - 12 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3868"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Děkuju za 10-12 díl^^ Vážně nehodláš přeložit zbytek? Nebo třeba aspoň dopřeložit to "yaoi" (1-3díl)?:D Ptám se protože 10-12 mi moc nepadlo a ostatní díly mě moc nezaujaly.. No a ráda bych viděla díly 1-3 s cz titulkama v.v A něco mi říká že asi nebudu jediná:D Většina lidí si to pustila s en titulkama ale v češtině je to jaksi ... víc do detailu.. (A ne, nemyslím tím "yaoi sceny"..):D Tenhle příspěvek si přidala ke konci roku 2010 a já sem píšu v roce 2014.. Takže tak nějak 50 na 50.. Třeba by to bylo takove měnší oživení:D No nic, každopádně jestli se rozhodneš tohle zas začít překládat, tak ti budu vděčná^^ Zatím se měj a hodně štěstí s překládáním (aspoň těch věcí co přávě teď překládáš^^)
Není zač. Dalo to práci, protože i když jsem jakési anglické našla, byly celkem mizerné. Takže jsem musela použít trochu odposlechu z japiny. Což je dost vtipné, když z japonštiny neumím vlastně nic.
Jé, Renai Shindan! Naposledy, co jsem o něm slyšela, nebyl přeložený ani do angličtiny. Super zpráva, díky za hard working :).
12.08.2014 11:10:05
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one