banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Fantastika, bišíci, romantika - protřepat, nemíchat!

Yannacchaukurai Aishiteru
I Can't Stop Loving You!

Takakura Row

2 knihy (Hochuuami)

Kyouji trénuje na buddhistického mnicha-exorcistu, ale protože nevidí duchy, musí mít u sebe svého přítele a milence Yua. Společně vyšetřují nadpřirozené jevy na různých místech a společně si také chtějí užívat, což jim ale znemožňují různé problémy. Zajímavostí je rozdělení nebo nerozdělení rolí seme a uke.

Aruhi Sora kara Totsuzen ni
From up above

Kurekoshi Sakuya

1 kniha (pouze nascanováno)

Yuutu navštíví Kazuchi, který tvrdí, že je bůh blesku a že je připoután k Yuutovi, který je reinkarnací kněžky, jež žila před stovkami let. Yuutu může osvobodit jen tak, že si vzpomene na věci, které nikdy v životě nedělal. Musí vzpomenout na slovo, které boha blesku propustí ze služeb. Ale chce ho opravdu propustit? Takže zase něco mytologie, bišíků a lásky.

Wild Fish

Hiiro Reiichi

1 kniha (Fushichou)

Když se Ayase Kai jednoho dne málem utopí, je zachráněn mořským panicem (jako mořská víla, ale chlap). Nejdřív si myslí, že to byl všechno je divný sen, dokud nepotká stejného muže ve své práci, tentokrát má ale nohy. Představí se jako bohatý princ a Ayaseho nový šéf, ale ve skutečnosti chce získat Ayaseho za ženu.

Hashire, Oujisama!
Run, prince!

Yamakami Riyu

1 kniha (Obsession)

Riku je sirotek, který žije společně s dalšími sirotky na okraji města. Přes den chodí na tržiště krást, aby se o všechny postaral. Jednoho dne ho začne sledovat záhadný muž, který nakonec Rika zachrání a prohlásí ho za ztraceného prince. Toho se ale chce spousta lidí zabít. Záhadný muž se má o prince postarat a přivést ho domů. Jejich vztah se ale začne ubírat někam úplně jinam.

24.12.2009 09:40:37
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one