banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Shounen ai/yaoi mangy

Bišíci, bišíci, trocha nadpřirozena, magie, tragiky i komiky, protřepat, nemíchat. Co ještě víc by si správná shounen ai/yaoi fanynka mohla přát?
Tohle je můj soukromý výběr toho nejlepšího z mé současné zásobárny mangy. (A že toho nemám málo, něco přes 5GB.) Chybí akorát Matsumoto Temari, protože to je kapitola sama pro sebe.

Misasagi Kumiko
Black and White

Eiji a Kouki jsou andělé, jejichž posláním je doprovázet duše na jejich cestě, ať už do nebe nebo do pekla.
Eiji je černý anděl, který doprovází na cestě do pekel, Kouki je bílý anděl, který vodí duše do nebe. Oba pracují společně, ale černým andělům Bůh neodpouští hříchy, které v sobě hromadí a oni tak rychleji stárnou, zatímco bílí andělé se mohou zrodit znovu. Co se ale stane, když se Kouki zamiluje do Eijiho?

Přeloženo do Aj skupinou Bliss, bohužel licencováno.

Hiroki Kusumoto
Beast of the tower

Osiřelý, slepý na jedno oko a hladový se Lukka pokusí vyměnit své boty za jídlo. Bohužel vesničanům je jedno, co se s ním stane a tak ho srazí přímo před projíždějící kočár. Naštěstí pro Lukku je jeho smrt odvrácena. Edgar, bohatý muž s čistě modrýma očima jedoucí v kočáře pozve Lukku k sobě jako pomocníka a společníka. Z Lukky se stává skvělý mladý muž a šikovný služebník a loajální přítel. Každý měsíc ale Edgar opouští své statky na tři dny a svěřuje Lukkovi krmení svého "zvířátka" ve věži - obrovského černého vlka s čistě modrýma očima...

Yukari Ito
Bad Moon

Kazukimu je 16, je přátelský, milý a zatím byl jeho život bez jakýchkoliv zvláštních událostí. Vychovává ho babička a v sousedním domě bydlí kamarádka rostoucí do krásy. Pak se ale objeví záhadný cizinec a prohlásí Kazukiho za dědice království. A to ne jen tak ledajakého. Kazuki je totiž dahampir...
není přeloženo do konce

Takagi Ryou
"Game" serie:
Oujisama (Prince) Game
Kaizoku (Pirate) Game
Ousama (King) Game

Serie několika romanticko-komediálních příběhů spojených královskou rodinou s minimálně 7 syny (všichni pěkní). Láska k pirátovi, zapuzenému služebníkovi a mnoho dalších.

Přeloženo DokiDoki

You Higuri
Zeus

Kira Yuuki je normální patnáctiletý kluk a nic víc nechce. Vlastně není tak docela kluk, patří ke staré rase Lemora Saramanda (já bych řekla, že to mělo být Salamanda), zvláštní symbol na jeho dlani to dokazuje. Inaba a Yukia jsou jeho nejlepší kamarádi. Protože je Kira se svou mocí výjimečný i mezi svým druhem, pátrá po něm záhadná organizace Rozenkruciánů, která má se saramdy své zkušenosti a dělá z nich pokusné králíky. Když je jednoho dne Kira chycen, Inaba a Yukia pronásledují auto, ve kterém je. Následující nehoda změní život všem zúčastněným....
Manga Specter má dost podobný příběh.

You Higuri
Tenshi ni Bara no Hanataba wo (L'alleluja des Anges)

Sei Kagano to ještě neví, ale má v sobě takzvaný andělský gen, který mu poskytuje zvláštní schopnosti - kdykoliv Sei ucítí růže, promění se v "Bílou Mariu", andělskou dívku se schopností vidět do budoucnosti.
Malloy má také andělský gen, který ho může přeměnit v "černou Mariu". On chce ale ovládnout svět a v tom mu Sei překáží, tak si najme lidi, aby Bílou Mariu odstranili. Podaří se třem ochráncům, kteří se skrývají za skupinou modelů N'est ce Pas, ochránit Seie? A co tak přitahuje jednoho z nich, Tokiho, k jejich Marie?

Přeloženo Storm In Heaven

30.12.2007 20:03:42
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one