banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Naše další projekty - jaké?

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3734"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
chtělo by to přeložit zbylé díly Shugo chara,není to dodělané,byla přeložena s bídou polovina dílů :-(
Cyndaquil: Saiunkoku Monagatari je na mě moc dlouhé a můj názor na Harukanaru si můžeš přečíst v sekci "Doporučení". (Ve zkratce - je to o ničem)
...kde je i ten speciál na stáhnutí přes megaupload.
Jsem ráda,že se každý divý,protože o tom slyší poprvé. Ono se to jinak jmenuje Beginning special. Vůbec nikde se o tom nepíše,ale já ten speciál mám a jde tam vlastně o přiblížení všech hlavních rolí,z toho 6 herců tam hrajou hry,takový souboj mezi sebou a je to dost vtipné...Titulky mám už hotové,jsou na stránce asian-translation-team.blog.cz
Ahoj,Nobuta wo produce jsem začla dneska překládat já. Zatím jsem u nulkového speciálu (díl před 1.dílem),který k tomu "bohužel" taky patří,ale překládat to budu.
Tak Nobutu bohužel nechystáme. Měla jsem pocit, že na tom někdo dělá, ale nepodařilo se mi to dohledat. Co se začne překládat mi přijde trochu mimo naši současnou produkci (je to hodně vážné a psychologické a tak) ale ještě chvíli vás budeme napínat.
Navrhovala bych Nobuta wo Produce... Sice o tom máte tady recenzi, ale české titulky by se šikly smiley
Keitaro: Zní to zajímavě, ale několik dílů šlo loni na Animefestu a ToTani to chtějí vydat celé. A protože ti jsou velmi kavlitní skupina, i když jim to trvá, tak se do toho asi nepustíme.
co takhle anime Library war, ma to 12 dílu:D
Tímto vyhlašujeme zhruba TÝDEN DOVOLENÉ. Nedivte se proto, že nebudeme odpovídat na vaše dotazy.
17.02.2014 23:51:11
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one