banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Steel Angel Kurumi - titulky - dokončeno

Steel Angel Kurumi - titulky - obrázek

Steel Angel Kurumi - titulky - obrázek

Co se asi stane, když v dobách naší první republiky úplnou náhodou jedenáctiletý chlapec aktivuje robotickou služku Kurumi? A co se stane, když se skoro to samé stane v dnešní době? Co je vlastně Kurumi doopravdy zač? Bude tento seriál pouze komedií nebo ne? To vše a mnohem více se dozvíte v celkem čtyřech sériích seriálu Ocelový anděl Kurumi od Kaishaku, tvůrců například Kannazuki no Miko!

Více informací naleznete v krátkém článku zde.


Vcelku seriál nevydal patrně nikdo, takže každá série je časovaná na jinou skupinu (na pokud možno nejlepší možná videa.) Titulky na první sezónu budou načasovány na DVD rip od AnimeXplosion (AXP). Steel Angel Kurumi Encore na KickAssAnime (KAA). Druhá sezóna na DVD rip od Vision-Anime (V-A). Zde pozor, jako základní dabing mají nastavenu angličtinu, takže si to přepněte na starou dobrou japonštinu. Steel Angel Kurumi Zero bude časována na videa skupiny ChiZeTo Fansubs. Naše externí titulky jsou ve formátu srt. Klikejte pravým myšidlem a dávejte „uložit jako“.

Malá poznámka: Kurumi zakončuje skoro každou větu slovíčkem „desu“, které znamená něco jako „to je“. Sice mě napadlo pár možností převodu do češtiny, ale jelikož by mě samotného z toho asi začalo brzy hrabat, raději to slovo ignoruji. Aspoň většinou, někdy ho úmyslně nechávám.

Malá omluva: je mi líto, ale endingy druhé a čtvrté epizody série Encore nebudou přeloženy. Každý ending má lehce jiný text, ale i přes tuto skutečnost zde byla uplatněna ona úchylná zvyklost nechávat u sudých dílů text v japonštině. Bohužel texty všech verzí jsou k nenalezení a přepis, v němž jsou zapsány, vzdoruje snad všem japonským slovníkům. Má-li někdo zájem s tímto problémem pomoct, na homepage je na mě e-mail.

Zvláštní poděkování Tomáši „Toomzovi“ Jamníkovi, talentovanému cellistovi, jenž mi pomohl s pár pojmy v druhé sezóně.

Ocelový anděl Kurumi - první sezóna - titulky na všech 24 epizod, zabalené ve formátu rar.

Ocelový anděl Kurumi: přídavek (4 bonusové epizody k první sezóně)

Ocelový anděl Kurumi, typ II - druhá sezóna

Ocelový anděl Kurumi 0

Pro jednotlivé titulky rozklikněte článek.

Hotovo.

15.01.2010 11:54:52
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one