banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

...a pokračujeme!

No ovšem, pokračujeme. Tenhle článek píšu, aby někdo neříkal, že sem nic nepřibývá. Pravda, sice nemám potuchy, kdo sem chodí, ale jestli si tenhle článek někdo přečte, má u mě bod za to, že ho aspoň zajímá, co se tu objeví časem. A doufám, že snad i někdo čte ty články, co se s nimi smolím – protože ani u jednoho není žádný komentář… lidičky, občasný krátký komentářík potěší… aspoň, že v titulkové diskuzi nějaké ty příspěvky jsou… i když jste nenažranci a chcete po nás překlady věcí, co jsme v životě neviděli.

Tak v první řadě právě k těm překladům. Jak jste si mohli všimnout, Simoun jsem úspěšně dokončil, (a dokonce obdržel i nějaký ten děkovný mail. Mimochodem, pokud máte zájem o časování na raw o YYK, jděte na otakuland – Sovereign Simoun přečasoval) pustil se do Mermaid Forest, (které ale bude přibývat teď pomaleji – přece jen tenhle rok maturuju) zatímco Dara pomaličku dokončuje Utenu a za chvilku se přehoupne i do druhé půlky Hana-kimi. Já sám přemýšlím, zda bych si výrobu titulků neproložil i nějakou krátkou mangou, konkrétně by mě lákalo Wasted Minds od Rumiko Takahashi. (InuYasha, Ranma ½)

Teď se tedy Mermaid Forest trochu zaseklo – jindy bych v době od neděle do dnešního dne zaručeně nějaký ten díl udělal, ale problémem je, že vyšla hra Aveyond 2 od Amaranth Games, takže jsem to prostě musel hrát, jelikož je to návykové, navíc svojí manga grafikou velmi lákavé. Proto se v sekci ostatní brzo objeví o tom článek. Já vím, asi si to zahrajete málokdo, ale jen bych vám chtěl říct, že je to fakt fajn RPG, co se jen tak nevidí.

A články vůbec budou přibývat, sám jich mám pár rozepsaných, ale píšu je postupně s tím, jak se dívám na epizody některých anime. Konkrétně můžete čekat třetí část článku o Urusei Yatsuře, (už jsem viděl dvě třetiny filmů, nakousl OVA a TV sérii mám skoro za sebou) dál článek o starších dílech od Rumiko Takahashi, (OVA série Rumic World, původní Mermaid Forest a One-Pound Gospel) a možná krátce shrnu i nějaké její nikdy nezfilmované mangy, protože jsou jednoduše skvělé. Mimo to Dara slibuje zase jednou článeček o nějakém dorama.

Takže, pokud sem chodíte i trochu číst, tak doufám, že si to přečtete a kdyžtak nám i napíšete nějaké své postřehy, návrhy a tak podobně – od toho tu máme sekci diskuze. (Čímž myslím tu hlavní, kde ještě nic není, nikoliv tu titulkovou, o níž už byla řeč.)

Díky za pozornost

Sikar

13.12.2007 17:09:44
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one