banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Ach té práce...

Kauzalita věcí příštích je značně nejistá.

Tak tato věta, která mnoha lidem vůbec nic neříká, je mým jedinečným způsobem, jak někomu říct, že prostě nevím, zda budu moct (zde doplňte skoro cokoliv). Tentokrát však bohužel doplňte „překládat“. Ano, je to smutné, ale každý má čas od času nějaké ty povinností, přičemž u nás to tentokrát dopadlo tak, že milé povinnosti na nás bafly dost nárazově, tudíž nejsme schopni říci, jak to bude vypadat v bližší i vzdálenější budoucnosti.

Prvně naše milá Daří od prvního září začíná s výzkumem biologických zbraní nebo co že to vlastně bude za biochemii… a druhně (já už s těmi novotvary musím přestat) Sikar kývl na jednorázovou pracovní nabídku, která podle hodně optimistického odhadu zabere dva až tři týdny, přičemž denně stráví zhruba dvanáct hodin svícením fešným laserem lidem po bytech… Co z toho vyplývá pro vás, generátory spokojenosti, jež musíme krmit titulky, abyste svou pozitivní energií zahřívaly naše srdce? To, že na nějaký čas asi lehce snížíte výkon, protože na překlad prostě nebude tolik času jako předtím. No ano, je to tak, je nám líto.

No, z trochu veselejšího soudku… Daří se patrně rozhodla, co by dělala ráda časem. Konkrétně její rozhodnutí padlo na Vampire Princess Miyu. To je ovšem z titulkových oznámení vše, protože Sikar už tradičně na vaše návrhy kašle a teď prostě bude dělat Kurumi a nic jiného.

Poslední oznámení se týká databáze dorama. Ano, Daří se zas do něčeho namočila a tak hledá lidi, kteří by byli ochotni lehce spolupracovat s realizací dorama databáze na stále se rozrůstající databází jménem Akihabara, devátém divu světa. (Osmý div jsme my.) Pokud by se našli odvážlivci ochotní přispívat svou činností k realizaci tohoto velkolepého snu, jenž po nocích straší nejednoho fandu dorama, ať se ozve na mail dj.mail(zde jest zamotanec)tiscali(puntík)cz.

No… tak snad vše… hmm… došel mi čaj… Ale to je vám asi jedno…

Tímto se s vámi v tomto úvodníku loučí do kuchyně kvačící

Sikar

(A pokud si říkáte, proč je tu zrovna tenhle obrázek, tak je to prý skrytá reklama, co vás má zlákat k výrobě té dorama databáze.)
(Vždyť přece koukají tak prosebně. Potřebují, aby se jich někdo ujal. - Dara)

25.08.2009 20:49:03
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one