banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Do nového školního roku se silou Jinseie

Ano, jinsei jest silou života, kterou potřebujete, jinak jednoduše řečeno nepřežijete! Ostatně, co taky dělat na tomhle světě? Nevíte? My vám s radostí poradíme! V první řadě byste se mohli mrknout na naše překlady, neboť máme další hotový projekt, přesněji tolik žádaný Prétear! Titulky na všech 13 epizod se nám krásně hřejí na stránkách a jen čekají, až si je stáhnete, abyste si tento krásný seriál mohli vychutnat v češtině.

Himeno v Prétearu je poměrně jasná mahou shoujo. Pokud chcete magických děvčat více, věřte, že by se vám mohl líbit náš další započatý projekt, Shamanic Princess, o mladé kouzelnici Tiaře, doprovázené drzou lasičkou, a snažící se znovuzískat tajemný artefakt zvaný Trůn Yordu. O Magic Knight Rayearth ani nemluvím, tam magie taky lítá jak divá. To však není zdaleka vše! Po skončení Prétearu se totiž Dara brzy pustí do Get Backers, akčního seriálu s trochou shounen-ai, který mi nevím proč připadá lehce Batmanovský. To však není její jediný projekt. Slibovali jsme vám Hana Yori Dango, do kterého jsme se pustili, protože jsme konečně našli pomoc v podobě Marquart. Toho se dočkáte časem, dokonce obou sérií vydávaných najednou. Časový harmonogram vydávání je však zatím i nám samotným neznámý, takže se neptejte kdy to bude, počkejte si, ono to prostě bude, ať už kdykoliv.

Myslíte si, že je to už vše? Omyl, není! Sehnali jsme totiž další pomoc v podobě osoby nazývající se Žbluňk, která se nabídla, že by dělala na dalším dorama, přesněji Gokusenu (Nejspíš jen první série, druhé dvě už za to nestojí). Jak vidíte, tentokrát toho bylo vážně dost co hlásit.

Poslední oznámení se týká stránek celkově. První, které vás v ničem neovlivní, jest, že tyto stránky jsou v těchto dnech přesně rok staré, ačkoliv překladatelské aktivity vyvíjíme již o nějakou dobu déle. A abyste se o nás něco málo dozvěděli, rozhodli jsme se založit novou rubriku nazvanou Zápisník. Nemáme tu sekci ve stylu „Náš tým“, takže pro tento účel tu bude tato, kam časem napíšeme základní věci o sobě a pokud budete mít zájem, čas od času se tam objeví nějaký zápisek lehce blogového typu. (Aneb, „co se jinam nevešlo“.) Zkrátka takový způsob, jak se toho o nás budete moct dozvědět trošku víc, pokud budete mít zájem. A pro všechny rýpaly se také časem objeví článek Titulkové FAQ.

Tím se s vámi na čas zase s úvodníky loučím

Váš Sikar, oficiálně prohlášený vrchním pisatelem úvodníků.

30.08.2008 16:43:35
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one