banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Hotovo, hotovo a ještě jednou HOTOVO!

Velký den nám nastal. Velký den, neboť Sikar se už bude moct vykašlat na hnedka tři překlady, jež ho už pěknou dobu žraly a přestávaly ho všechny najednou bavit. Mimo to je to také dnes rok, (tedy, ne přesně na den) co vůbec začal překládat anime. Tudíž, tímto oznamuji, že bylo definitivně přeloženo poslední z OVAček Rumiko Takahashi, přesněji One Pound Gospel, dále Kannazuki no Miko a Elf Princess Rane. Tudíž všichni marš se dívat na nenažraného boxera, bišikněžky zachraňující svět a magorského lovce pokladů. Za pomoc při práci (a odpočinku) na těchto třech projektech děkuji za posledních několik dní především pánům jménem Alice Cooper a Jean-Luc Picard. Tohle se přeberte sami jak chcete…

No dobře, to bych měl, ale otázka zní „Co dál?“. Sice jsem sliboval Black Magic M-66, ale tento slib až do odvolání ruším v důsledku menších softwarových problémů. Bohužel, jistý jinak šikovný program jménem OGM to AVI mi odmítá převádět vícejazyčná ogm. Řešení sice patrně existuje a není těžké, ale prostě s tím chvilku počkám. Jakmile ale budu mít čas, (nevím kdy, budu teď trochu mimo) začnu pracovat na Magic Knight Rayearth. Od Dary se také mimo dalších dílů Hana-kimi můžete časem dočkat i sněhurkovsky naladěného anime Pretear.

To ale není vše! Protože…

BIŠI-FANSUBS HLEDAJÍ SPOLUPRACOVNÍKY!

Už přes rok fungujeme ve třech lidech, přičemž jestli chcete, aby nám to šlo trochu líp, můžete nám pomoct. Jednu pozici nabízíme hned, druhou možná časem. (takže se i nabídka objeví až časem) Takže Sikar je pomalý a mizerný editor mangy, ale překlad by ho sám o sobě bavil. Tudíž, pokud znáte nějakého člověka schopného mangu editovat, dejte mu vědět, ať mi napíše buď na ICQ (235287605) nebo na mail (GodOfWind@seznam.cz). Nepožaduji znalost anglického, ani českého (!) jazyka a veliké pracovní tempo. (když budete ochotni udělat 5 stránek týdně, bude to pro mě ažaž.) Požaduji umět editovat a stisknout ctrl+c a ctrl+v. A co nabízím? Možnost ukázat svoje jméno u překladu, to vám musí stačit. Nebojte se této pozice, nepožaduji žádnou trvalou spolupráci, spíš menší občasné prácičky.

A už dlouho jsem nenapsal nějakou recenzi, tak časem čekejte článek o anime UFO Princess Valkyrie a dorama (mé první!) One Pound Gospel (asi poznáváte jméno). Také jsem obnovil seznam anime v sekci „Anime“.

To je tak asi vše.

Váš Sikar

01.07.2008 12:02:02
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one