banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Jedeme dál

Máme tu nejspíš první celkově přeložené dorama v Čechách. Tím chci říct, že jsem ukončila překlad Hana-kimi. První dva díly jste mohli shlédnout tento víkend na ADVíku. S korekturami mi pomáhala RTFM.panda, tak doufám, že tam žádné chyby nejsou.

Než se začnete ptát nebo navrhovat, co mám dělat dál, tak si nejdřív přečtěte diskuzi pod titulky. A pak se úplně ideálně někdo přihlašte na pomoc. Nadcházející rok toho budu mít hodně a nějaký další překladatel (možná i korektor - ten by ani nepotřeboval angličtinu) by se určitě hodil.

Dále jsem zvážila četné žádosti a začala jsem s překladem Prétear. Tentokrát ale půjde překlad od začátku, narozdíl od Uteny. Ovšem v příslušné kategorii už máte prvních 6 dílů!
Pokud jde o některé další navrhované překlady - Loveless pokračují, nové díly by měly přibývat do provizorní databáze Otakulandu (otakuland.yurizoku.org). Překlad Gakuen Heaven naznačoval někdo na manga.cz.

To je tak zatím asi vše, další chystané překlady jsem už naznačovala a teď se možná vyloupnul další. Ještě uvidíme. Jo a taky jsme lehce upravili Záhlaví, ale to je spíše kosmetické :-).

06.08.2008 21:26:34
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one