banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Konec Uteny podruhé /klap/

Nebo možná začátek Uteny poprvé? Prostě jsem asi po roce dokončila náš první překlad Shojo kakumei Utenu, takže teď už si můžete vychutnat všech 39 dílů přeložených ode mě. A protože vím, že lidé jsou stvoření líná, máte možnost si stahnout všech 39 dílů najednou. A pro ty, co jim jen něco chybí zůstává dál možnost stahovat jednotlivě.

A teď co bude následovat dál. Pořád se pracuje na Hana-kimi, jen korektor (RTFM.panda) má moc práce, tak trochu nestíhá. Ale už zbývají jen 4 díly do konce. A mě by to teď mohlo jít docela rychle.
Co byste chtěli dál přeložit jsem se vás už ptali. Když jsme pak dali hlavy dohromady a prošly přeložené věci a podobně vyšly nám tyhle možnosti:

1. Pretear - Už částečně přeloženo, shoujo, 13 dílů

2. Magic Knight Rayearth - nic nepřeloženo, shoujo, 49 dílů

3. Get Backers - nic nepřeloženo, shounen-ai, 49 dílů

4. DN Angel - přeloženo kus česky, kus slovensky, překlad dost nekonzistentní, 26 dílů

O Pretearu jste tu mluvili a chtěli jste ho, o DN Angelovi jsme uvažovali my sami, přestože už je vlastně přeložen, teď se ptáme co vy na to? A co si myslíte o těch dalších dvou seriálech?

Teď trochu agitace: Kdyby se našel někdo, kdo oládá aegisub, nebo tak něco, tak by se nám asi hodil člověk ochotný dělat časování, možná v budoucnu nastylovávání titulků. Nevěřili by ste, kolik tyhle "blbosti" zaberou času. Případně se může hlásit někdo, kdo by chtěl pomoct s překladem dorama

A ještě poznámka pro korálkářky - do galerie návodou přibyl další. A to na přívěšek pomocí raw techniky.

31.05.2008 17:55:23
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one