banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Mermaidy ukončeny!

Tramtadadáá! Bouchněte šampus, vystřelte rachejtle a nechte slony tančit kankán! Ano, už zase otravuju, ale protože jsem už týden doma s neznámou virózou, měl jsem čas překládat!

Tudíž tímto oznamuji, že jsem dokončil Mermaid's Forest a také Rumic World! (Ostatní OVA ještě budou - předně se těště na původní zpracování Mermaid's Forest) Jako bonus jsem přidal krátkou mangu Ten zatracený kocour (na které jsem začal pracovat teprve včera) a oznamuji rozmrazení pozastaveného projektu Wasted Minds, k němuž přibyly dvě stránky a budu se snažit, aby se tam sem tam nějaká objevila.

To by bylo dnes zhruba vše. Pěkně se koukejte a čtěte. Jo, mimochodem, sliboval jsem článek o Magic Knight Rayearth - bude! Příští týden určitě!

Sikar

(P.S. - právě jsem objevil, že polovina titulků k Mermaid's Forest má chybné kódování a nešly mi stáhnout, jak bych chtěl - napravuji chybu)

Kdyby někdo nečetl komentáře, tak zatím mám v plánu dokončit překlady Sukisya a Hanazakari no kimitachi e a doplnit zbylou Utenu to všechno tak do konce května, půlky června nejpozději.

Dara

15.03.2008 14:31:15
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one