banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Nejen anime, ale též hudbou živ jest člověk!

Bim bam! Hlášení místního rozhlasu! Bim bam!

Takže, žádný překladatel nemá rád, když mu někdo jiný někam nahrává titulky, a stejně tak každý umělec nemá rád, když někdo šíří jeho díla jen tak zadarmo. ALE! Existují výjimky! Například taková kapela daBehinds, jejichž kytaristu shodou okolností znám, se rozhodla, že jejich demo se smí volně pálit a stahovat, jen aby se o nich lidé dozvěděli a věděli, co mají čekat na jejich prvním řadovém albu, které se chystá k vydání zhruba za rok.

Tudíž, veden slovy „Šiř to, jak jen můžeš.“ Jsem se rozhodl o jejich demo podělit i s vámi. V sekci "Ostatní“ je proto příspěvek "daBehinds", v němž naleznete ke stažení cca 18 minut jejich hudby ve formátu mp3. Podrobnosti o jejich stylu apod. jsou také tam. Pokud byste projevili hlubší zájem, pochopitelně použijte strýčka Googla. Dejte těmto mladým talentům šanci a koukněte se tam prosím.

To by bylo první oznámení, druhé je poněkud klasičtějšího rázu. Konkrétně se týká nového rozpisu aktualizací. Možná jste si všimli, že se změnil rytmus vydávání Get Backers a World Destruction. Konkrétně teď tyto seriál jedou na střídačku, jednu neděli Get Backers, druhou neděli World Destruction. Dále jste si možná povšimli, že 37. epizoda Magic Knight Rayearth přibyla jen den po epizodě předešlé. Rozumějte, mám teď na nějakou dobu trochu víc času, tak jsem se vrhl na překlad, abych tenhle dlouhý seriál konečně dodělal, protože mám pocit, že ho překládám už odjakživa. Takže teď budou aktualizace tohoto seriálu a Amatsuki nahodilé. Zkrátka – až dodělám epizodu, dám ji ihned sem. Očekávejte klidně několik aktualizací týdně. Rytmus 2x Magic Knight Rayearth a následně 1x Amatsuki však budu nadále dodržovat.

Pro dnešek to bude vše.

Sikar

(P.S.-z nějakého záhadného důvodu jsem si začal v sekci "Zápisník, čili O nás" psát krátké postřehy ze svého života. Pochybuju, že to někdo bude číst, ale prostě to tam bude!)

28.01.2009 10:27:00
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one