banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Rayearth je dopřeložen! Ať žije Rayearth!

Hikaru: „Vpřééééd! Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte!“

Umi: „Nikoho neživte!“

Fuu: „Kill ´em All!“

Ano, Hikaru, Umi a Fuu se povedlo stát se Magickými rytíři a taky se jim povedlo zachránit Cephiro. (Ke konci mi při posledních korekturách pomáhal moc dobrý štrúdl, kterému patří hodně díků.) I když… skutečně to byla definitivní záchrana? Nebude mít Cephiro ještě problémy? Chcete znát odpovědi na tyto otázky? Tak v tom případě zůstaňte s námi a hltejte každý další přeložený díl druhé řady seriálu Magic Knight Rayearth, která v mnohém první řadu převyšuje! První řada byla přeložena během necelých tří měsíců, druhé to asi bude trvat trošku déle, ale troufám si říct, že aspoň teď ještě nějakou dobu budou titulky přibývat poměrně rychle, protože Sikar má až podivně hodně volného času. Zatím.

Mno tak jo. Co dál? Z anime se můžete dále v bližší době těšit na zbylé dva díly úchvatné fantasy série Shamanic Princess. Trošku delší dobu to bude trvat science fantasy World Destruction a úplně nejdelší štreku si Biši-fansubs zaběhnou s Get Backers. Na všech překladech se ale pracuje urputně a s maximálním nasazením.

Já vím, já vím… Ještě jste nás za to nesežrali, ale další dorama slibujeme už delší čas, přičemž na stránkách se stále neobjevilo ani prd. Ovšem… zkoušeli jste někdy překládat dorama? Já ne, ale Dara, Marquart a Žbluňk vám všem rády potvrdí, že je to fuška. Nebojte, dorama bude, jen to chce trochu strpení. Dva díly Hana Yori Dango už dokonce máme, jen se čeká na korekturu.

Tak, poslední oznámení budou poněkud technického rázu. Zaprvé v titulkové sekci se objevila počítadla stažení. Vedle každého balíčku titulků je navíc ještě malé číslo, které ukazuje, kolikrát byly dané titulky staženy. Pro vás to asi nic neznamená, ale pro nás jsou to docela důležité informace…. No dobře, kecám, zvědavost je to! Vinen!

Poslední věc – jde o naše menu v liště nalevo. Z jistých zdrojů víme, že některé lidi nenapadne, že klikat se tam dá na vše, nejenom na menší bílé nápisy. Dám příklad.

Ostatní – nadsekce. Lze na ni kliknout, přičemž se ukáže pár článků o japonské kultuře a pár hrách v japonském stylu.

Dorama – podsekce obsahující recenze na dorama.

Zápisník – podsekce s pár informacemi o skupině – nová sekce, nedávno oznámená.

Rozumíte? Klikat se dá na vše, nejenom na podsekce.

Víc toho pro dnešek nemám. Zase někdy nazdar.

Sikar

28.09.2008 21:56:56
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one