banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Úspěch!

Zadařilo se. Sakra se zadařilo. Sikar odmaturoval za 6 (čili ještě s vyznamenáním - základy spol. věd – 2, dějepis – 1, čeština – 1, angličtina – 2 (blbej život v USA! To je teda téma…) a teďka sedí u počítače a chvílemi neví, co s volným časem…

Takže! Místo, aby jen tak nečinně seděl, podá další hlášení ohledně překladů, které budou v létě!

Začnu nejprve překlady již načatými, přesněji Kannazuki no Miko. Už je hotovo 8 epizod z 12, přičemž poslední čtyři můžete dle mého hrubého odhadu očekávat ještě během června. Další projektem jsou OVA Rumiko Takahashi. Zbývá už jen poslední, k němuž lze ale říci jen jediné – aktualizace nepravidelná. Kdy bude, to nevím, hlavně kvůli předešlému projektu, jenž má prioritu. Taky jste si mohli, z jedné debaty na těchto stránkách všimnout, že se pracuje na překladu Elf Princess Rane. Oba dva díly tohoto anime budou vydány najednou, možná ještě v květnu, možná v červnu. Práce na nich je někdy smrtící, protože ujetější překládání jste ještě neviděli.

To je blízká budoucnost. Co ale daleká? Chtěl jsem překládat Gokudou-kun Manyuuki, ale před pár dny Dara zjistila, že už to chystá někdo jiný, takže jsem tuhle možnost ze svému seznamu škrtnul. Předem tedy oznamuji, že přeložím Black Magic M-66, protože chci udělat i něco od Masamuneho Shirowa a navíc to je pouze jedno OVA. A taky z Darou přemýšlíme, že bychom se pustili do nějakých šílených projektů. Slovy šílených máme na mysli dlouhých… tedy, do padesáti dílů.

Uvidíte

Sikar

Poznámka od Dary: já dodám shrnutí za pár dní, protože Sikar už teď může konečně pracovat a já čekám, až pár mých věcí dodělá a od mého druhého korektora zatím čekám na zprávy o stavu.

27.05.2008 17:37:18
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one