banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Úvodníkové zaříkávání

Ehm, ehm.

Mňo.

No, to není zrovna hvězdný začátek, ale to zas jednou máme úterní večer, a já marně přemýšlím, jak začít s novým úvodníkem, v němž vám shrnu, co se za poslední dobu stalo, a co vás v brzké době čeká.

Takže, patrně jste si povšimli, že jsme si mohli připsat na své konto další dvě fajfky – konkrétně seriály World Destruction a Kikoushi Enma se od nás konečně dočkaly kompletního překladu. Neváhejte, a podívejte se na ně. Dále se stalo, že konečně začalo vydávání titulků k dorama Hana Yori Dango, ač to trochu trvalo. A jelikož se možná ptáte na ten divný název úvodníku a chibi obrázek, tak vám prozra… co to melu, už jsem to sem psal… Zkrátka, patrně už tento víkend očekávejte první epizodu Shounen Onmyouji, akčního to odpočinkového seriálu.

Tak, a jelikož jsem dneska nějak podivně stručný, (sám se podivuji) napíšu něco, co v posledních dnech píše každá druhá skupina… Nechcete k nám, lidičky?

No dobrá, ač nejsme proslaveni nějakou aktivní náborovou činností, přeci jen by nějaký člověk navíc naši práci urychlil, konkrétně práci na dorama seriálech. Poměrně by se hodil člověk, který by byl ochoten přečasovávat titulky na Hana Yori Dango – dost by nám to pomohlo, případně i někdo, kdo by klidně převzal překlad, aby se nám dorama tolik nekrylo s překladem anime.

Jako poslední zprávu bych rád uvedl, že ač již budou brzy dokončeny seriály Magic Knight Rayearth a Amatsuki, Sikar rozhodně nebere žádné návrhy na překlad – svůj „ediční plán" má vymyšlený tak na dva roky dopředu.

Zase jednou vás všechny zdraví

Sikar (ten hnusák, co vám nedá vybrat)

10.03.2009 21:32:31
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one