banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Už zase Vánoce?

Vážení a drazí!

Tak, oslovení máme za sebou. Co jsem to… Jo, ještě jsem vám vlastně chtěl popřát klidné svátky, ale to jste asi slyšeli už tolikrát, že nemá moc cenu vám to opakovat. Tak dobrá, dostaneme se k tomu podstatnému… Eh?! (Zjistil, co za obrázek Dara vybrala ke článku. Nechápe.)

Jo. Nastal nám Štědrý den, takže proč bychom nebyli štědří. Já vím, sám jsem vás poslední dobou tak trochu zanedbával, ale prostě nebyl čas. A i v mezičase jsem pro vás přeložil OVA série Dominion Tank Police a New Dominion Tank Police. Pokud vám něco říká jméno Masamune Shirow, tak je skoro povinnost se na těch pouhých deset epizod podívat. Dara na vás myslela velmi urputně a s vypětím všech sil se jí podařilo k tomuto dni přeložit poslední díl dorama o rozežraném boxerovi Ichi Pound No Fukuin. A aby toho nebylo málo, tak sáhla i po dorama Renai Shindan a přeložila epizody 10 až 12, jež tvoří samostatný shounen-ai celek Tlukot osudu.

Mno, myslím, že to by pro dnešek asi i stačilo. Ať vám večer nezaskočí kost.

Sikar

Pokud jde o obrázek, tak je to přeci jasné, prostě pohodové Vánoce a vůbec přeje i nenažranec Kousaku :-) (Tedy Kamenashi Kazuya v zimní, i když poněkud valentiské, náladě.) - Dara.

23.12.2010 20:58:48
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one