banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Vánoce, jó, Vánoce, zase jednou po roce...

Sice bych mohl začít oblíbeným „šťastné a veselé“, či něčím podobným, ale tím jsme teď bombardování ze všech stran, tak to myslím mohu vynechat a přejít přímo k věci. Ačkoliv máme dojem, že všichni (vyjma Thorra) celý rok zlobili, řekli jsme si, že nějaké dárečky přeci jenom uvolníme k všeobecné potěše veřejnosti.

Koukal jsem se, že loni jsme měli aktualizaci, při níž jsme přidali titulky na všechny rozdělané seriály, přičemž od každého jen jedny. Jelikož toho teď máme rozdělaného velmi málo, bylo možné dát v tento den více titulků najednou. Takže pro začátek tu máme celé 4 díly (třetina seriálu) druhé sezóny Steel Angel Kurumi. Sice to bylo vyváženo tím, že teď byla mezera ve vydávání trošku větší, ale snad jsem vám to tak vynahradil. Objevil se nám zde též první díl dorama Jyoou no Kyoushitsu, takže vychutnávejte plnými doušky. Také můžu s radostí oznámit, že překlad Hana Yori Dango je OBNOVEN. Našel se výkonný korektor, jenž dělá svědomitě, dostatečně rychle a vůbec podle našich představ. Takže dneska dostanete první dva díly. Další čekejte rozhodně rychleji, než dříve. No a od ledna se můžete těšit na Vampire Princess Miyu

Jelikož naše postřehy o různých seriálech za poslední rok zrovna moc nepřibývaly, napravujeme i tuto chybu – v rubrice „Doporučení“ tak během dne čekejte trochu čtení.

Jako poslední dáreček tady máme něco málo, co vám našla Daří. Konkrétně vás chce všechny odkázat na střihy na hakamu, falešnou hakamu a variaci na kimono/yukatu.

Přemýšlím, co ještě napsat. Sedím tu u počítače, je 23.12.2009, 20:04. Den byl trochu hektičtější a po přečtení první knihy (papírové!!!) Sayonara, Zetsubou-sensei a troše portského, které se k těmto svátkům velmi hodí, mám pocit, že dneska už nevyplodím nic moc rozumného. Pokud jsem vás donutil si přečíst i tenhle odstavec, dostávám za každého z vás tři body.

Váš vánočně naladěný

Sikar (a zbytek lidí, co to tu mají na starosti, taky)

24.12.2009 00:46:07
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one