banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Vánoce u Biši-fansubs

Šťastné a kyselé!

To by bylo na úvod, v podstatě by to i mohlo stačit, ale nestačí, protože v tom případě byste se nedozvěděli, co jsme si pro vás ke Štědrému dni připravili. Sice jsem osobně plánoval takový vtipný rádobydárek, ale protože jsem k němu ztratil poznámky pro výrobu, asi se ho dočkáte až za rok, pokud vůbec. Takže jsem se na něj jednoduše vykašlal, pročež jsem radši překládal, abych připojil svou trošku do mlýna při vánoční aktualizaci.

Takže, jako hlavní, velký, příšerně drahý a do nevkusného papíru zabalený dar tu máme dlouho očekávaný speciál Hanazakari no Kimitachi e! Korektura byla dokončena právě včas, takže se na to konečně můžete podívat. Dalším darem je první epizoda slíbeného hororového seriálu Kikoushi Enma, abyste se o Vánocích i trochu báli. Následují Get Backers (epizoda 20), Magic Knight Rayearth, (epizoda 33) Amatsuki (epizoda 5) a World Destruction (epizoda 9). Sice by se očekávalo, že od něčeho jako dárek dostanete víc dílů najednou, ale…smůla! A tímto taky vyhlašujeme dovolenou – bude velmi nepravděpodobné, že se tu do konce tohoto roku ještě něco objeví. (Možná ano, možná ne, uvidíme.) Dobrou vánoční zprávou také je, že Hana Yori Dango bude. Slibujeme, bude! Opravdu, jen Marquart má trochu fofry, takže to stále nedodělala.

A na zahnání nudy jsme si pro vás taky připravili trochu čtení, přesněji recenze na seriál Ghost Hound a poměrně kuriózní záležitost zvanou Star Trek: The Manga. (Ano, skutečně něco takového existuje.) Pro korálkářky také přibyl jeden návod na tvorbu bižutérie. A jako poslední vám oznamujeme…

Soutěž! Soutěž! Soutěž!

Vytvořte BANNER pro Zettai doupě.

Jelikož už naše stránky fungují přes rok a zdá se, že poměrně úspěšně, usoudili jsme, že by to chtělo nějakou změnu. Současný banner byl vytvořen vcelku narychlo a provizorně jen s malými zkušenostmi. Tak jsme se rozhodli, že zkusíme požádat Vás. Níže jsou vypsané požadavky, pokud se zúčastníte a svůj návrh nám zašlete, můžete vyhrát cenu! A co že bude tou cenou? Autor nejlepšího návrhu získá tričko s motivem dle svého přání!

Rozměry: cca 990x100 pixelů
Nápis: Zettai doupě
Barvy: fialová, bílá, černá - tyhle pokud možno jako hlavní, můžou být i jiné, ale celkový design by měl sedět ke stylu stránek.
Obrázky: Ideálně něco z toho, co jsme překládali


Čas: Čas na zaslání vašich návrhů na dj.mail@tiscali.cz máte do konce ledna.

Cena: Tričko s motivem dle vlastního výběru - možné "druhy" motivů si můžete prohlédnout ve zdejší sekci "Trička." Na ostatních podrobnostech se s vítězem domluvíme.

No, tak to by pro dnešek bylo asi vše, více po Novém roce. Ještě by nás možná potěšil nějaký vánoční komentář od vás všech… děkujeme…

S úvodníkem Sikar, se soutěží Dara

24.12.2008 09:05:48
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one