banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Vaše titulky jsme úspěšně získali zpět...

Už je to docela dlouhá doba. Jó, to je, ale bodejť by nebyla, když se čekalo na konec něčeho tak dlouhého jako byli Get Backers. Nemožné se stalo realitou, realita se proměnila v titulky a titulky se množily, až jich nakonec bylo všech 49. Napečte cukroví, protože dokončení dlouhého seriálu, to jsou prostě druhé Vánoce… Však Dara jásá, že to má za sebou. Je to děvče šikovné, tak jí koukejte projevit trochu vděku, protože to pro vás dělala úplně nezištně. Úplně nezištně a vůbec nic za to nechce. (Ale to cukroví můžete klidně poslat. Dara)

Mimo Get Backers jste si mohli také všimnout, že jsme dokončili též Rumic Theater, který si Sikar zvolil jako takovou vycpávku mezi dvěma trochu delšími překlady… Tak až se budete dívat na Get Backers, občas to proložte nějakou tou Rumiko Takahashi, ano?

A co vás čeká dál? Dara se teď trochu více zapře do Shounen Onmyouji a Hana Yori Dango, s nímž jsme teď měli malé problémy… Konkrétně se nám někam zatoulaly titulky na druhý díl… A co se Gokusenu týká, předem vám oznamuji, že druhou sezónu rozhodně neplánujeme!!! Dle slov Dary jsou pokračující sezóny tohoto seriálu poněkud slabým odvarem první a překladatelka Žbluňk smýšlí dost podobně. Ode mě teď ještě čekejte poslední epizodu RayEarth OVA, po níž po době dosud neurčené začnu se seriálem Koutetsu Tenshi Kurumi, známým i pod anglickým názvem Steel Angel Kurumi.

Z technických upozornění bych ještě rád zmínil, že zde na úvodní stránce se nachází kontakt na mě, pokud máte touhu nám něco sdělit. Pokud toto čtete, máte ho sice na očích, ale raději to píšu, protože někteří lidé měli jaksi problém ho najít… Co se uřvané krabičky (no dobrá, je to shoutbox, už to nebudu překládat) týká, té jste si asi všimli všichni…

Už snad leda slovo na závěr: něco po nás chtít a pak se už nikdy neozvat nám přijde poněkud neslušné. Proto když po nás něco chcete, prosím, najděte si ten čas a ještě se ozvěte, když už se my obtěžujeme na vás zareagovat.

Již tradičně Sikar, neb Daří se do úvodníků nechce.

P.S. – s ohledem na to, co se bude nyní překládat, jsme změnili zápatí. Tedy, pokud jste si vůbec zápatí někdy všimli, já sám na něj zapomínám.

26.07.2009 17:15:12
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one