banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Začínáme

Vítejte na našich nových stránkách nazvaných Zettai doupě. Jestli vám není jasný název, ani se vám nedivím, protože jsme na lepší jednoduše nepřišli. Slovo zettai je z japonštiny a jeho význam je něco jako "absolutní", což má taky vyjádřit charakter stránek  - bude tady absolutně všechno. A doupě jsme proto, že je to pěkné české slovo. Ještě by možná šel brloh...

No nic, k tématu stránek... co zde časem uvidíte? Začali jsme včera a jen jsme si tak hráli s ovládáním, takže zatím tu není vůbec nic. Už jsme ale začali zařizovat první kroky - mám účet na youtube a založil jsem si malý webprostor, v průběhu (možná) dneška druhá polovina týmu založí galerii. A k čemu nám tyhle věci budou?

Tak za prvé máme napsána řemesla. To budou fotky triček a originální bižuterie, kterou vyrábí naše milá všeumělkyně Dara.
Dál máme napsáno titulky k (nejen) anime. Ano, jsme zavilí japanofilové, kterým už nestačí se na anime dívat, ale musíme ho i překládat. Z anime máme zatím dva projekty, (mimo jiné jsou k nalezení na dalších třech místech na internetu, ale musíme tu na těch stránkách aspoň mít něco víc, ne?) a to dost surrealistický (ale ne nudný!) seriál Shoujo Kakumei Utena (v českém překladu Revolucionářka Utena) a poněkud netradiční sci-fi Simoun (ne, tenhle název přeložit nelze). Třetím projektem je seriál hraný (ale i tak japonský) Hanazakari no Kimitachi e (překlad něco jako Pro tebe v plném květu (mládí) ).
A co to "mnohé další"? To se ještě nechte překvapit, protože některé rubriky i nadále vymýšlíme, ale během dneška začnu na youtube uploadovat pár AMVček. AMV, čili Anime Music Video je hudební klip sestavený z nastříhaných záběrů z anime. Zatím jsme jich vyrobili pět, ale časem snad budou další. (jestli bude čas)

Doufáme, že na naše stránky, ať už z jakéhokoliv důvodu, bude pár lidí chodit a budou se jim aspoň trochu líbit a najdou si tu něco, co je zajímá. Také budeme rádi za vaše komentáře.

Dara a Sikar
09.09.2007 10:13:24
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one