banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Zase jednou něco hotovo.

Také na nás hledíte jako na zjevení? Také jste šokování? Máte proč, protože androidi útočí! Sice ne doopravdy, ale z našich překladů ano! Sikar se totiž popral s malým technickým problémem a i přes občas nepříjemnou obtížnost celé procedury přeložil slibovaný film/OVA Black Magic M-66, který je unikátní tím, že scénář atd. si napsal sám Masamune Shirow, autor takových klasik jako Ghost In The Shell nebo Appleseed. (Na druhé dílo je v tomto filmu maličká narážka.)

Tak to bychom měli nejnovější vydaný projekt. Co vás však čeká dál? Za poslední měsíc se mi podařilo přeložit celých 10 dílů (to jest, polovinu první série) Magic Knight Rayearth. Díl jedenáctý by se měl objevit ještě během dneška, možná zítřka, poté budu mít nějaký čas vynucenou překladatelskou pauzu. Dalším projektem, který je již za polovinou je Pretear, tolik uvítaný zejména divačkami toužícími po lehce pohádkové romanci s nádechem akce.

Ale co jste chtěli nejvíc a dostanete to? Víte to?! No tak, neslyším vás, křičte víc! Scream for me, Brazil… ééé, teda vlastně ne. Tak jinak. Co jste chtěli? Dorama, přesněji Hana Yori Dango, na kterém již usilovně pracuje naše zasloužilá překladatelka Dara spolu s Marquart. (A RTFM.panda se do toho asi připlete taky, jak ji znám.)

A když už jsme u toho dorama, slibuju, že už někdy fakt napíšu o tom One Pound Gospel… nějak nebyla ta pravá nálada. Článků čekejte víc, mám materiál, ale uvolňovat se to bude muset postupně.

Příjemné koukání vám všem přeje Sikar.

19.08.2008 07:52:32
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one