banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Atashinchi no Danshi

Název: Atashinchi no Danshi (Kluci z mojí rodiny)
Episody: 11
žánr: komedie, obrácený harém (prostě bišíci)

Mineta Chisato je dvacetiletá dívka, která žije jako bezdomovec, protože její otec nadělal velké dluhy. Chisato se tak snaží utéct před lichváři, kteří chtějí zpět peníze. Při jednom takovém útěku se objeví princ... tedy vlastně spíš král, majitel velké firmy s hračkami Okura Shinzo. Ten jí nabídne, že její dluh splatí, když si ho vezme. Zbývá mu totiž jen měsíc života. Shinzo ale nebyl na světě úplně sám, adoptoval šest chlapců, kteří se měli stát dědici jeho impéria. S nimi teď musí Chisato bydlet v podivném hradě, naučit se s nimi vycházet a ukázat jim, co to je rodina a přátelství. Každý z kluků má totiž komplikovanou osobnost, svoje problémy a nálady. Do toho se ještě plete skupina "ochránců" Chisato z jedné internetové kavárny, kde pracuje její bývalý spolužák.

Na filmování se podílela v podstatě stejná skupina lidí jako na Hanazakari no kimitachi e a řekla bych, že je to na výsledku vidět. Přijde mi, že tohle dorama má v něčem podobnou atmosféru, i když je bráno rozhodně méně vážně, pravděpodobně proto, že i scénárista (tak?) je stejný. Přesto se dočkáme dramatických chvil, nějaké té romantiky a samozřejmě překvapivých odhalení.
Hlavní postavu tu po delší odmlce ztvárnila skvělá Horikita Maki (dále taky Nobuta wo Produce nebo Densha Otoko). Jejího zachránce a manžela hraje Kusakari Masao (hrál např. i v Kiině, o té snad někdy příště). No a jednotlivi synové, kteří rozhodně nejsou k zahození, jsou Kaname Jun, Okada Yoshinori, Mukai Osamu, Yamamoto Yusuke, Seto Koji a nejmladší Okayama Tomoki.

To je zatím vše, ještě jsem to sama nedokoukala. Zdá se, že ještě letos vyšla jednosvazková manga, kterou napsal/a scénárist(k)a.

28.07.2009 21:37:43
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one