banner-quendi.jpg
Anime, dorama, řemesla

Nobuta wo produce

Název: Nobuta wo Produce
Episody: 10
žánr: školní drama


Kiritani Shuji je populární student, který se všemi dobře vychází, ale ve skutečnosti je osamělý a život bere jako hru. Jediný, s kým se nebaví je Kusano Akira, který je jeho úplný opak - dělá ze sebe idiota a je mu to jedno. Všechno se změní...no vlastně aspoň některé věci... když na školu přijde nová žákyně Kotani Nobuko.
Kotani je osoba, která je uzavřená do sebe, bojí se, s nikým nemluví a vlastně ani není hezká, a tak není ani moc překvapivé, že ji ostatní začnou trápit. Ani Shujimu ani Akirovi se to nelíbí a tak se tak nějak stane, že se dohodnou a aby "nepromarnili" své mládí, začnou "vytvářet" z Nobuko populární studentku. To sebou samozřejmě nese nejeden problém včetně neochoty samotné Nobuty=prasátko (Nobuko) spolupracovat.
Postupně sledujeme změny u všech tří hlavních postav. Vlastně všichni se víc otevírají světu a uvědomují si, co vlastně chtějí. A že jejich přátelství je opravdové.

Celý seriál vypadá ze začátku jako další (už zase) variace na popelku, naštěstí se to nakonec nezvrhne v žádnou romatiku (asi jsem teď pár lidí zklamala. Jo, já měla v té době taky spíš chuť na tu romatiku.), spíš je to víc jakási moralizace o přátelství a přetvářce okořeněná vtipnými momenty. Zajímavé je, že Kotani Nobuko hraje Horikita Maki (Hanazakari no kimitachi e - Ashiya Mizuki, Densha Otoko - Yamada Aoi), kterou jsem teda v téhle roli měla problém poznat.

19.12.2007 21:30:24
Ornwen
Kobato, gambarimas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one